گازهای صنعتی

ساخت وبلاگ

قبل از هر چیزی باید از شما بپرسم که نیازی به خدمات زیر دارید؟

  • نصب و راه اندازی مخازن ال پی جی جهت خطوط فرآیند
  • حمل مایعات کرایوژنیک
  • نصب و راه اندازی پلنت های تولید اکسیژن، نیتروژن، آرگون
  • تعمیر مخازن ثابت و پمپ های سانتری فیوژ
  • نگهداری سیلندرهای تحت فشار و مخازن
  • تامین انواع گازهای کالیبراسیون خاص
  • و خیلی از خدمات دیگر مربوط به گاز دی اکسید کربن، نیتروژن، هیدروژن و...

برای کسب اطلاعات از فروش، بهره مندی از این دسته از خدما و برآورد هزینه ها به سایت معتبر سهیل گاز به 40 سال سابقه درخشان مراجعه فرمایید.

گازهای صنعتی...
ما را در سایت گازهای صنعتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهسا جمشیدیان soheilgasco بازدید : 1352 تاريخ : شنبه 9 فروردين 1399 ساعت: 20:29

نیتروژن برای زندگی روی کره زمین ضروری است. این یک جزء از تمام پروتئین ها است ، و می توان آن را در همه سیستم های زنده یافت. ترکیبات نیتروژن در مواد آلی ، مواد غذایی ، کودها ، مواد منفجره و سموم موجود است. نیتروژن برای زندگی ضروری است ، اما بیش از حد  می تواند برای محیط زیست مضر باشد.

نیتروژن پنجمین عنصر فراوان در کره ی زمین می باشد. طبق گفته های آزمایشگاه های ملی گاز نیتروژن 78 درصد از هوای زمین را تشکیل می دهد. و از طرفی دیگر جو مریخ تنها 2.6 درصد ازت می باشد.

نیتروژن بی رنگ ، بی بو است و عموماً بی اثر محسوب می شود. به گفته شیمی دانان، نیتروژن در فرم مایع خود نیز بی رنگ و بی بو است و به نظر می رسد شبیه به آب است. برای اطلاع از قیمت گاز نیتروژن و دیگر گازهای صنتی کلیک کنید.

 

گازهای صنعتی...
ما را در سایت گازهای صنعتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهسا جمشیدیان soheilgasco بازدید : 1419 تاريخ : شنبه 9 فروردين 1399 ساعت: 13:23

آرگون یک عنصر بی اثر ، بی رنگ و بدون بو است - یکی از گازهای نوبل. این عنصر که در چراغهای فلورسنت و جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد ، از واژه یونانی "تنبلی" استفاده می کند ، ادای احترام به واکنش کمی برای تشکیل ترکیبات.
در کره ی زمین اکثریت قریب به اتفاق ایزوتوپ آرگون 40 موجود است که از پوسیدگی رادیواکتیوی پتاسیم 40 ناشی می شود. اما در فضا، آرگون در ستارگان ساخته می شود، هنگامی که دو هسته هیدروژن یا ذرات آلفا با سیلیکون 32 ترکیب می شوند. نتیجه ایزوتوپ آرگون 36 است. ایزوتوپ های یک عنصر تعداد نوترون های مختلفی در هسته دارند.
اگرچه آرگون بی اثر است، آرگون به دور از مواد نادر است. بر اساس اطلاعات انجمن سلطنتی شیمی RSC، آرگون به میزان 0.94 درصد از جو زمین را تشکیل می دهد. با محاسبات مرکز تحقیقاتی، این میزان به 65 تریلیون تن متر می رسد و با پوسیدگی پتاسیم 40، این تعداد با گذشت زمان افزایش می یابد.
طبق آزمایشات ملی خواص آرگون عبارت است از:
 
 
گازهای صنعتی...
ما را در سایت گازهای صنعتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهسا جمشیدیان soheilgasco بازدید : 1528 تاريخ : شنبه 9 فروردين 1399 ساعت: 13:22

بسیاری از مردم نگران تاثیر گازدی اکسید کربن بر وضعیت آب و هوایی می باشند. ما انسان ها به اندازه ی کافی تولید دی اکسید کربن کرده به صورت تقریبی بر اساس آمارهای جهانی حدودا 100 پی پی ام در دقیقه و حتی با نرخ افزایشی تولید می شود. در برخی از شرایط آب و هوایی این مقدار به 900 پی پی ام می رسد که اسن موضوع بسیار نگران کننده می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که وجود دی اکسید کربن تنها در آب و هوا نگران کننده نمی باشد بلکه در محیط های بسته مانند: ساختمان ها می تواند تاثیرات بسیار خطرناکی به صورت مستقیم بر روی سلامتی ما انسان ها داشته باشد. و مطالعات علمی نشان داده است که سطح بالای آن در فضای بسته روند منفی بر عملکردهای شناختی ، تنفسی و مشکلات خواب را دارد. در این مقاله سعی بر این داریم که رابطه ی بین دی اکسید کربن و سلامتی انسان ها و همچنین رابطه ی بین این گاز با تغییرات آب و هوایی را بیشتر بررسی کنیم. تا راه هایی برای محافظت خود را در برابر این گاز به شما عزیزان ذکر کنیم. در اینجا مهم ترین سوالات و پاسخ آن ها را مطرح خواهیم کرد:
 
گازهای صنعتی...
ما را در سایت گازهای صنعتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهسا جمشیدیان soheilgasco بازدید : 2049 تاريخ : شنبه 9 فروردين 1399 ساعت: 13:21

آرشیو مطالب

خبرنامه